Inimõiguste Instituut kutsub 19. mail Tartus ja 26. mail Tallinnas inimõigushariduse koolitusele, kus tutvustatakse kaht uut ja huvitavat Euroopa Nõukogu õppemeetodit. 

 

 

Õppematerjalid annavad nõu, kuidas käsitleda tunnis vastuolulisi teemasid (valdkondi, mis ühiskonnas vastakaid reaktsioone tekitavad) ning räägitakse, kuidas osata hakkama saada suhtlusvõrgustikes ja sotsiaalmeedias leviva infoga. Koolitusel saab läbi proovida mitu praktilist ülesannet, mida õpilastega koos tunnis ette võtta. 

Õppematerjalid on värskelt eesti ja vene keelde tõlgitud: Vastuoluliste teemade käsitlemine koolis demokraatliku kodakondsuse ja inimõigustealase hariduse abil”  ja Kuidas arendada õpilastes meediast ja suhtlusvõrgustikest pärit teabe hindamise oskust?

Samaaegselt Eestiga toimuvad koolitused ka Lätis ja Leedus. Seminarile on oodatud kõik õpetajad, kes on mainitud teemadest huvitatud. Seminar on kõigile tasuta ning koolituskursuse lõpus saab iga osaleja vastava tunnistuse.

 

Tartu koolitusele registreerumiseks palun täitke registreerimisvorm.

Tallinna koolitusele registreerimiseks palun täitke registreerumisvorm.

 

Tartu koolitus toimub Dorpati konverentsikeskuses (Soola 6) ning seda viib läbi Hanna-Liis Kaarlõp-Nani; Tallinna koolitus toimub Meritoni Spa Hotelli konverentsikeskuses (Toompuiestee 27) ja seda viib läbi Mare Oja.

 

Mõlemad seminarid kestavad kell 10:30 – 16:00, kaasa arvatud kohvi- ja lõunapaus. 

 

Lisainfo: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Inimõiguste Instituut