Eesti Ajaloo- ja Ühiskonnaõpetajate Selts

Teated

EAÜS-is on 2016. aasta seisuga ligi 350 liiget
    Aastas korraldatakse mitmeid erinevaid konverentse ja koolitusi
    Pärnumaal suvekoolis
    Suvekool 2016
    Sügiskonverents 2016

Seltsist

EAÜSi eesmärk on ühendada ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetajaid, et tugevneks erialane koostöö ning et jätkuks ajaloo ja kultuuripärandi uurimine ja säilitamine. Samuti osaleb EAÜS Eesti haridusprobleemide lahendamisel ning tegeleb ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse seotu populariseerimisega. Selts korraldab mitmeid erialaseid konverentse, kongresse, kursusi, seminare ning võistlusi tagades seega seltsi liikmetele enesetäiendamise võimalusi nii Eestis kui välimaal. Samuti osaleb EAÜS Eesti haridusprobleemide lahendamisel ning tegeleb ajaloo ja ühiskonnaõpetuse seotu populariseerimisega. Sellts korraldab mitmeid erialaseid konverentse, kursusi, seminare ning võistlusi tagades seega Seltsi liikmetele enesetäiendamise võimalusi nii Eestis kui välimaal.

Kasulikud lingid

Aadress: Raudtee 73, Tallinn 11620, Harjumaa, Eesti Vabariik

Telefon: +372 55593717

Kuludokumendid saata: Tiia Luuk, Madis Somelar, Tallinna Reaalkool, Estonia pst 6, Tallinn 10148